PODZIEL SIĘ

Rozpoczęła się rekrutacja do programu Biznes w Kobiecych Rękach 2016. Do programu zostanie zakwalifikowanych 50 uczestniczek, wyłonionych w drodze konkursu.

Proces rekrutacji będzie 2-etapowy. W pierwszym etapie będą przyjmowane zgłoszenia poprzez formularz rejestracyjny on-line. W drugim wybrane kandydatki zostaną zaproszone na rozmowy indywidualne.

Panie, które chcą wziąć udział w programie powinny go wypełnić i złożyć on-line do 23 września. Zgłoszenia wysłane po tym terminie oraz w innej formie nie będą rozpatrywane.

Informacje o tym jak poprawnie wypełnić formularz znajdują się na stronie. Udział w programie jest bezpłatny.

O programie: 

Biznes w Kobiecych Rękach to program akceleracyjny adresowany do kobiet, które mają pomysł na biznes i są gotowe założyć swoją firmę w trakcie trwania programu. Potrwa 7 miesięcy: od października 2016 do kwietnia 2017, składa się z kilku elementów:

Skillshare Sieci Przedsiębiorczych Kobiet – Pięć dwudniowych całodziennych modułów szkoleniowych z praktykami biznesu, między innymi z zakresu modelowania biznesowego, finansów, promocji, sprzedaży, prawa i księgowości;

Mentoring Biznesowy – indywidualna relacja mentoringowa od października 2016 do kwietnia 2017. Mentorkami są przedsiębiorczynie należące do Klubu Mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, które z sukcesem prowadzą własny biznes i chcą podzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami;

Networking – Siedem spotkań networkingowych dla uczestniczek programu, dających wzajemne wsparcie, możliwość wymiany pierwszych doświadczeń i stymulujących współpracę biznesową;

Sesje „Be the Change”– Sześć wieczornych sesji inspiracyjno-networkingowych, w czasie których trzy kobiety z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet opowiadają historie o punkcie zwrotnym w ich życiu osobistym bądź zawodowym. Spotkania mają charakter edukacyjny, inspiracyjny, umożliwiają nawiązanie kontaktów biznesowych.

Strefa BWKR podczas konferencji SPK – Specjalna strefa wystawiennicza firm powstałych w programie Biznes w Kobiecych Rękach w przestrzeni networkingowej.