PODZIEL SIĘ

Jaki jest koszt poświęcenia czasu na pisanie procedur, ile kosztują błędy pracowników, a ile zwolnienie pracownika i ponowne przeszkolenie nowego – to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone na spotkaniu w Bemowskim Centrum Przedsiębiorczości.

BCP wraz z z firmą szkoleniową TranspectIt 7 listopada (poniedziałek) w godz. 13.30-15.30 organizuje szkolenie pt. „Koszty zarządzania”. Odbędzie się ono w Bemowskim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Powstańców Śląskich 44.

W programie: Koszty zarządzania a koszty prowadzenia firmy; ile kosztuje mój czas; wolniej, nie znaczy drożej; koszt obniżenia jakości; koszt wdrażania dokumentacji i kontroli, czyli poświęcenie czasu na pisanie procedur; koszt usztywnienia i braku inwencji pracowników; koszt błędów pracowników i ile kosztuje zwolnienie pracownika i ponowne przeszkolenie nowego; narzędzia; koszt obsługi kosztów; po co ponosić koszty, czyli czy będę coś z tego miał.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc zapisy prowadzone są w recepcji BCP ( tel. 22 53 37 945, tel. 519 047 103, e-mail: biznes@bemowo.waw.pl lub osobiście).

Więcej informacji na stronie: biznes.bemowo.waw.pl.