PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

W którym kierunku podążać i w co warto zainwestować? – startupowcy mają okazję rozwinąć swój biznes, zgłaszając się do bezpłatnego Startup Program. Zapisy trwają do 28 lutego.

To piąta edycja Startup Program – inicjatywy mającej na celu wsparcie młodych przedsiębiorców, którzy odważyli się wprowadzić w życie swoje pomysły na biznes. Dzięki programowi mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na tworzeniu i ulepszaniu własnego produktu. Startup Program to przede wszystkim bezcenna wiedza i możliwość spotkania najlepszych ekspertów z branży oraz szansa na zaprezentowanie swojego biznesu przed potencjalnymi inwestorami i klientami.

Jak działa program? Chętni wypełniają formularz online na stronie: www.startup.sar.org.pl. Następnie jury wybiera 10 startupów, które przez cały miesiąc będą wspierane przez indywidualnych mentorów. Eksperci będą opowiadać na wszystkie pytania, udzielać konsultacji i przygotują do pitchy – prezentacji przed jury. Kolejnym krokiem programu jest całodniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy poznają tajniki budowy marki, komunikacji w social mediach i wezmą udział w spotkaniach ze spełnionymi startupowcami. Finałem mentoringu i szkolenia jest prezentacja przed jury, które wybierze najlepszy Startup. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci wyjazdu na międzynarodową konferencję Web Summit 2019. Ogłoszenie wyników odbędzie się na Konferencji Innovation 2019, w czasie której cała 10 uczestników będzie mogła wystawić swój stand i spotkać klientów.

Zgłoszenia do programu trwają tylko do 28 lutego, przez formularz: www.startup.sar.org.pl. Udział w Startup Program jest bezpłatny na każdym etapie.