PODZIEL SIĘ

Jak mieć bardziej dochodowy biznes? Jak skłonić klientów do płacenia więcej za twoje produkty lub usługi? Jakich metod użyć, aby opracować politykę cenową dla własnej firmy i osiągać wyższe dochody? – odpowiedź na te i inne pytania zdobędą uczestnicy spotkania Networking Power DAY

Część przedsiębiorców nie wie, na jakim poziomie ustalać swoje ceny. W szczególności stresują się konkurencją. Tzw. „wojna cenowa” spędza im sen z powiek. Martwią się, czy pozyskają klientów, jeśli ich ceny nie będą niższe, niż podobne produkty lub usługi u konkurencji.

„Jeśli chcesz poznać skuteczne sposoby, aby uzyskiwać wyższe ceny w Twoim biznesie, zapraszamy na najbliższy Networking Day i spotkanie z naszym gościem, Pawłem Witeckim, który doskonale zna problemy przedsiębiorców, bowiem zawodowo zajmuje się tworzeniem polityki cenowej dla jednej z największych europejskich korporacji” – zachęcają organizatorzy.

W programie prócz wykładów na temat cen i konkurencyjności przewidziano networking, warto jest więc zabrać ze sobą wizytówki.

Zapisy i program. Udział w spotkaniu płatny: 60 zł. W przypadku przyjścia w parze wstęp kosztuje 50 zł/os.

Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia (czwartek) o godz. 17 w Idea Hub przy ul. Polnej 11.