PODZIEL SIĘ

Ruszyła rejestracja na IV Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2018, które odbędzie się 8–9 października w Krakowie. CYBERSEC to jedna z najważniejszych w Europie konferencji poświęconych tematyce cyberbezpieczeństwa. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Kościuszki.

W załączniku przesyłam informację prasową ze szczegółami rejestracji i wydarzenia.

CYBERSEC wychodzi naprzeciw najbardziej aktualnym wyzwaniom cyfrowego świata. Jednym z celów konferencji jest wypracowanie praktycznych rekomendacji usprawniających cyberobronność jak również zacieśnienie współpracy między poszczególnymi jednostkami i państwami w zakresie przeciwdziałania cyberprzestępczości.

Organizowane od 2015 roku forum CYBERSEC cieszy się uznaniem jako jedno z największych i najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie. Prelegentami i gośćmi konferencji będą, jak co roku, światowi eksperci z zakresu cyberbezpieczeństwa, liderzy opinii, decydenci polityczni, przedstawiciele rządów, międzynarodowych organizacji pozarządowych i wiodących mediów z całego świata, a także liderzy sektora prywatnego. Konferencja jest miejscem nawiązywania współpracy publiczno-prywatnej, a odbywające się w jej trakcie dyskusje prowadzą do podejmowania kluczowych decyzji dotyczących cyberbezpieczeństwa. Konferencja będzie się odbywać w ramach czterech równoległych ścieżek tematycznych: Państwo, Obrona, Przyszłość i Biznes.

Źródło: Materiały prasowe.