PODZIEL SIĘ

Szkolenie odbędzie się 18 października (czwartek) w Warszawie. Wymagana jest rejestracja.

Celem szkolenia jest wprowadzenie do metodyk zwinnego zarządzania projektami dedykowanymi zarządzaniu kampanią PR – marketing

Projektowa filozofia organizacji opanowała niemal każdą branżę (korporacje, firmy technologiczne, media, organizacje pozarządowe, instytucje oraz sektor MŚP). Zarządzanie projektem jest dziś wspierane technologiami internetowymi. Aplikacje ułatwiają w znacznym stopniu organizację i zarządzanie projektami. Programy są proste, intuicyjne oraz mobilne.

Od kilku lat zwinne metody zarządzania stają się coraz bardziej popularne w branży komunikacji internetowej, cyfrowego marketingu i digital Public Relations. Powstał nawet manifest, który zbiera fundamentalne zasady i wylicza korzyści płynące z wykorzystania agile.

Kampanie marketingowe i Public Relations bardzo często wiążą się z budowaniem serwisów www i aplikacji. Content marketing traktowany jako ciągły projekt wydawniczy również doskonale wpisują się w model zwinnego zarządzania.

Szkolenie warsztatowe ma na celu prezentację sprawdzonych w praktyce narzędzi internetowych do zarządzania projektami. Zajęcia będą prowadzone przy komputerach.

Zastosowanie tzw. zwinnych metodyk zarządzania projektem (z ang. agile project management) przynosi szereg korzyści, charakteryzuje się skutecznością i prostotą działania. Szkolenie warsztatowe przybliża elementarne zasady nowoczesnego zarządzania w oparciu o narzędzia do współpracy, komunikacji i współdzielenia się zasobami.