fot. Warszawski Serwis Prasowy

Academy_Smolna#2022 otwiera nabór do bezpłatnego miejskiego programu mentoringowego. Kandydaci mogą zgłaszać się do 10 czerwca. Spośród chętnych zostanie wybranych 10 uczestników.

Academy_Smolna#2022 to kompleksowy miejski program doradczy dla warszawskich przedsiębiorców, którzy prowadzą swój biznes nie dłużej niż 3 lata oraz wszystkich planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Bezpłatnego wsparcia z zakresu biznesowego, prawnego i księgowego udzielają praktycy biznesu.

– Nauczyliśmy się żyć z trudnościami jakie przyniosła nam pandemia, a obecnie mierzymy się z nowymi wyzwaniami związanymi z wojną na Ukrainie. Za pomocą programu chcemy ułatwić warszawskim przedsiębiorcom funkcjonowanie i odnalezienie się w nowej sytuacji. Zapewnić wybranym indywidualne wsparcie mentoringowe. Program od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Jestem przekonana, że tegoroczna edycja również spotka się z dobrym odbiorem i zapewni przedsiębiorcom wsparcie stosowne do ich obecnych potrzeb – mówi Karolina Zdrodowska dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w warszawskim Ratuszu.

Uczestnicy programu otrzymają 10 godzin indywidualnego mentoringu. Od ekspertów i praktyków biznesu dowiedzą się:

  • jak pokierować swoim przedsięwzięciem, aby zbudować przewagi konkurencyjne,
  • jak pozyskać klientów,
  • jak stworzyć skuteczną kampanię marketingową.

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej. Spośród zgłoszeń zostanie wybranych 10 uczestników.